Сертификати & Почести

Сетификати & Достигнувања што ги освоивме со текот на годините

Предводени од Хајт ги освоија наградите на ”Најдобар снабдувач на производи за визуелни LED производи со видео-Wallид „Иновативни претпријатија во Шенжен“ и „Најдобар снабдувач на производи за прикажување на LED диоди во Кина“ итн., Нашите решенија имаат положено сертификати:ISO9001: 2008、CCC 、ОВА、FCC и RoHS,итн.,